MOL Aréna Dunajská Streda

1 | 2 >>

Prečo s úsmevom?

Umývanie s RO vodou

1 | 2 | 3 >>
Umývanie okien, reklamných a presklenných plôch, ako aj solárnych a fotovoltaických panelov 
 
s pomocou filtrovanej a deionizovanej  čistej vody.
 
 
 
Voda je zbavená až 99% všetkých kontaminantov a iónov, takže je prakticky 100% čistá a po jej použití nezanecháva na povrchov žiadne nečistoty a vodné stopy. 
 
Voda je pumpovaná cez hadicu  do  teleskopických metiel s dosahom až do výšky 15 metrov. S mobilnou čistiarňou nám nerobí problém dostať sa aj na zdanlivo nedostupné miesta. 

Umývanie okien,
reklamných a presklenných plôch,
ako aj solárnych a fotovoltaických panelov 

 
s pomocou filtrovanej a deionizovanej  čistej vody. Voda je zbavená až 99% všetkých kontaminantov a iónov, takže je prakticky 100% čistá a po jej použití nezanecháva na povrchov žiadne nečistoty a vodné stopy. Voda je pumpovaná cez hadicu  do  teleskopických metiel s dosahom až do výšky 15 metrov. S mobilnou čistiarňou nám nerobí problém dostať sa aj na zdanlivo nedostupné miesta. 

Naše najnovšie práce...

Referencie

UPRATOVACIA SLUŽBA ZENITH

Vitajte na stránkach upratovacej firmy zenit-h s.r.o. Sme flexibilná upratovacia firma zameraná na upratovanie kancelárií, výrobných hál, bytových domov, hotelov, obchodov, upratovanie chodníkov, čistenie kobercov a čalúnenia. Vykonávame vyprázdňovanie priestorov vrátane likvidácie odpadu, ale taktiež umývanie okien a výkladov. Veríme, že tu nájdete informácie, ktoré hľadáte. Sme pripravení splniť všetky vaše priania v oblasti upratovacích služieb pre domácnosti a firmy. Nájdete nás na adrese: Alžbetínske námestie 1194/1, Dunajská Streda.

TEPOVANIE ZENITH

Účelom tepovania a čistenia kobercov je vyčistenie zažranej špiny, odstránenie prachových častíc zo štruktúry koberca a v neposlednej rade odstránenie nežiaducich pachov a roztočov.
Pracujem s najmodernejším strojom ktorý svojou výkonnosťou zabezpečí hľbkové vyčistenie rôznych textilných materiálov. Prepieranie je dosiahnuté až u samotného koreňa vlasu a nečistoty nie sú zatláčané až dolu, ale všetky sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom.
Výhodou tepovania je, že trvá len krátko.Nedochádza k nadmernému opotrebovaniu a vytrhávaniu vlasov koberca ako sa deje u mechanického kartáčového čistenia. Tento spôsob naopak vlas regeneruje a narovnáva do pôvodnej polohy.

 

EKOLOGICKÉ ČISTIACIE PROSTRIEDKY

Rešpekt k prírode je naším životným štýlom. Používame ekologické a bio-čistiace prostriedky.
Obnovenie spojenia prírody so životným priestorom človeka má významný vplyv na kvalitu bývania a života. Spôsob, akým využívame okná, denné svetlo, čerstvý vzduch, rastliny a zelené plochy, prírodné materiály a motívy dekorácií z prírody, nám pomáhajú cítiť sa lepšie...
Priemysel je jednoznačne jeden z najväčších zdrojov toxického znečistenia. Mnohí z nás k tomuto chemickému znečisteniu prispievajú výberom neekologických čistiacich prostriedkov a chemikálií. 

 

Predpoveď počasia

...aby ste vedeli plánovať veľké upratovanie!

Naše zľavy

Pre väčšie firmy a pre stabilných zákazníkov vieme poskytnúť veľmi výhodné zľavy!
Ceny jednotlivých služieb sa môžu meniť v závislosti od veľkosti čistenej plochy a miery znečistenia.

Naše práce...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Upratujete si sami?

Áno (290)

Celkový počet hlasov: 702

 

NASTAL ČAS NA VEĽKÉ UPRATOVANIE

Vaše starosti s uprataním akýchkoľvek priestorov nechajte na nás. Vyškolený profesionálny personál s odbornými znalosťami a praktickými skúsenosťami je Vám k dispozícii pri akýchkoľvek upratovacích prácach.
Aby bolo Vaše upratovanie relax!
Vaše upratovanie rýchle, ľahké a zdravé!

Aktuality

09.07.2011 20:49
Ponúkame spoluprácu pre všetky realitné kancelárie...
28.06.2011 18:21
Vaše koberce typu raltex, kovral, plyšové a perzské...
26.04.2011 06:00
Vodný kameň je príčinou rôznych porúch v rozvodoch vody a...
25.04.2011 15:19
Robíme aj s vysávačom, ktorý je vyrobený z...
24.04.2011 18:18
Sme pripravený upratovať hotely, školy,...

Správy

smahu správy

 

Pagerank ellenőrzés

Kontakt

zenit-h s.r.o. +421905738603